KEOGHS Кочница Подлога За Adelin Adl14 Caliper Adl-14 За Rrgs Ph80 Кочница Кожа
Ново

KEOGHS Кочница Подлога За Adelin Adl14 Caliper Adl-14 За Rrgs Ph80 Кочница Кожа

DEN 502.00
DEN 528.00

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните својства

боја:
ЗА ЕДЕН CALIPER
Бренд Име:
KEOGHS
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
adl14pad
Објектот Должина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Дијаметар:
1cm
Материјал Тип:
половина ментална
Специјални Функции:
Кочница

Избор на купувачот