Funduoo Нови ABS Хром Автомобил Врата се Справи со Маска на Вратите Налепница облоги За Седиште Arosa 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004
Ново

Funduoo Нови ABS Хром Автомобил Врата се Справи со Маска на Вратите Налепница облоги За Седиште Arosa 1997 1998 1999 2000 2001

DEN 468.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката

Ние брод со регистрирани превозот од Кина, Воздухот mail. Ние, исто така може да обезбеди изразат пост со ЕМС или DHL. Гаранцијата е неважечки ако производи е неправилно обвинет,инсталираните или злоупотребена на било кој начин, или ако на етикетата и/или бар кодирани гаранција етикета е отстранета или tampered со Сите превозот и ракувањето трошоци нема да бидат вратени.
Земја
Време На Испорака
Работни дена
5-9
10-15
16-20
21-25
26-35
>45
Сад
Го оценувате (време пристигна)
5. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.4%
Наплата/Ја
Австралија
Го оценувате (време пристигна)
21.
вашето разбирање е високо ценет и вие сте добредојдени да не контактирате во секое време, ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да.7%
Наплата/Ја
Русија
Го оценувате (време пристигна)
2.
ПРЕВОЗОТ Објектот ќе биде предаден во рок од 5 дена по целосната уплата.
Ако кој било проблем се случило, ве Молиме да ни даде можност да се реши и нас контакт и ние ќе го реши секој проблем за вас на време.
Контактирајте Со Нас
Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите! Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас преку испраќање порака преку Aliexpress на нашите услуги специјалисти 24 Часа на Ден, 7 Дена во Неделата.9%
Наплата/Ја
Шпанија
Го оценувате (време пристигна)
3.
Повратни информации
Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите! Ако сте задоволни со нашата служба за производот, само цениме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН фидбек со 100% исполнети пет ѕвезди за сите DSRs. По инсталацијата ве молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од три дена.5%
Наплата/Ја
Канада
Го оценувате (време пристигна)
0. Цената е повисока од стандардните поштарина.Ако сакате пост со ЕМС или DHL, ве молиме контактирајте со нас. овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде, Нормално на shippment на светот се користи да се земе од 15 до 35 работни дена, исклучува Седна & Сонцето.
За Седиште Arosa 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 Нови ABS Хром Автомобил Врата се Справи со Капак Трим
Производи : За Седиште Arosa 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 Нови ABS Хром Автомобил Врата се Справи со Капак Трим
Материјал : ABS Пластика
Големина : Види од сликите
Компатибилност :
ЗА Седиште Arosa 1997-2004
Пакетот Вклучува :
Сет од 8 Компјутери
Карактеристики :
100% Сосема Нов & Најдобар Квалитет
Хром Маска
3 M Авто селотејп Вклучени
Лесен Пилинг-N-Стап Инсталација
Нема сечење Или Дупчење Потребни
Забелешка : ефектот ќе биде подобро ако непцата на касетата е загреана. Ако нема одговор во рок од 24 Часа , ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе се одржи вашата цел.
Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации без контакт со нас првиот, кој ќе влијае на нашата сметка навистина лошо. Ако постои било избега стока, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.7%
Наплата/Ја
Обединето кралство
Го оценувате (време пристигна)
9.1%
Наплата/Ја
Франција
Го оценувате (време пристигна)
10.0%
Наплата/Ја
Германија
Го оценувате (време пристигна)
11. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.3%
Наплата/Ја
Услови ЗА Продажба
Ние нудиме совршен квалитет за нашиот клиент, и сите производи се гарантира во добра состојба.

Главните својства

Тип На Објект:
Хром Стил
Автомобил модел:
За СЕДИШТЕ Arosa
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
funduoo
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Анти - ' Рѓа
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Модел Година:
1997-2004
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
211g
Име На Модел:
високо-забава
автомобил модел 1:
ЗА Седиште Arosa 1997-2004

Избор на купувачот