Замена на Проектор голи Светилка 78-6969-8583-3 за 3M MP8625
Ново

Замена на Проектор голи Светилка 78-6969-8583-3 за 3M MP8625

DEN 1003.00
DEN 1056.00

Во форма достапна за нарачката


1)Дел број : 78-6969-8583-3
2)број на Моделот : За 3 M MP8625

Главните својства

Број На Модел На:
78-6969-8583-3
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CQC
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
150W
Карактеристики:
голи светилка

Избор на купувачот