Лаптоп Игра Ѕид Decal Цитат Гејмер Вчитување Налепници За Playroom Винил Отстранлив Уметност Mural Графика Внатрешни работи Дома Декор SYY388
Ново

Лаптоп Игра Ѕид Decal Цитат Гејмер Вчитување Налепници За Playroom Винил Отстранлив Уметност Mural Графика Внатрешни работи Дома

DEN 247.00
DEN 312.00

Во форма достапна за нарачката

Производ Inforamtion : Број : SYY388 Големина S : 10x42cm M : 14x57cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Главните својства

боја:
H624 Браун, H620 Зелена Шума, H635 Меки Розова, H601 Белата, друга боја избор
Големина:
10x42cm, 14x57cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
SYY388
Материјал:
ПВЦ

Избор на купувачот