2017 TOSEEK целосна карбонски влакна патот велосипед handlebar свиткана бар handlebar мат UD 400/420440mm велосипед делови 31.8 mm
Ново

2017 TOSEEK целосна карбонски влакна патот велосипед handlebar свиткана бар handlebar мат UD 400/420440mm велосипед делови 31.8

DEN 2376.00
DEN 2640.00

Во форма достапна за нарачката


2017 TOSEEK целосна карбонски влакна патот велосипед handlebar свиткана бар handlebar мат UD 400/420440*31.8 mm велосипед делови
Боја : црвена , сина, сива, жолта
Handlebar : 400, 420, 440mm
1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. 2.Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена. 3.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Ние не't сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. 3.Ние ја прогласи вистинска вредност и име, ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. 4.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 4.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш. 1.Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас. прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 3.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

боја:
сива 400mm, сива 420mm, сива 440mm, жолта 400mm, жолта 420mm, жолта 440mm, црвена 400mm, црвена 420mm, црвена 440mm, сина 400mm, сина 420mm, сина 440mm
Употреба:
Патот Велосипеди,Планински Велосипеди,Круизери
Компоненти:
Handlebar
Бренд Име:
wacako
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Јаглерод Влакна
Ширина:
401 - 500mm
Тип:
Патот Handlebar/Свиткана Бар
Број На Модел На:
TS30
боја:
црвена , сина, сива, жолта
Handlebar:
400, 420, 440mm

Избор на купувачот