Висок Квалитет На 304 Нерѓосувачки Челик Нож Плоча Заградата Креативни Кујна Додатоци Нож Носителот Блокови Бесплатен Превозот
Ново

Висок Квалитет На 304 Нерѓосувачки Челик Нож Плоча Заградата Креативни Кујна Додатоци Нож Носителот Блокови Бесплатен Превозот

DEN 1593.00
DEN 2182.56

Во форма достапна за нарачката


Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Боја : Сребрена(Мозоци Одбор Radom Испорака )
Големина : Покажува Како На Следнава Слика
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Главните својства

Тип:
Блокови & Roll Кеси
Број На Модел На:
929
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SIBAOLU
Тип:
Блокови & Roll Кеси

Избор на купувачот