2017 Нови OLED дисплеј dmx512 декодер DC12/24v DMX512(1990) протокол led контролер со 35 RGBW боја модели и 256 оценки
Ново

2017 Нови OLED дисплеј dmx512 декодер DC12/24v DMX512(1990) протокол led контролер со 35 RGBW боја модели и 256 оценки

DEN 19200.00

Во форма достапна за нарачката

2017 Нови OLED дисплеј dmx512 декодер DC12/24v DMX512(1990) протокол led контролер со 35 RGBW боја модели и 256 оценки 10pcs/многу големо
Технички параметар :
1.влезен напон : DC 12/24v
2.DMX контрола, RGB светлината може да биде независно затемнување
3.излезна струја : 2.5 за секој канал ,10 A во вкупниот
4.влезниот сигнал : dmx512(1990)
5.функција : сите 35 режими
6.Сертификат : CE&ROHS&FCC
7.Гаранција : 5 години
DMX512 led контролер слики :
Пакување содржи :
1pcs DMX512 контролер
1pcs мрежен кабел
1pcs упатството за
Напомена :
За руски клиенти ,ние ќе брод од страна на EMS или Кина Пост Воздух Парцела услуга потоа,ви благодариме.

- ве молиме остатокот увери купување,вашата satisfiction ,нашите извршување
За нашата услуга
Превозот :
Ние брод во светот од експрес од DHL,UPS-от,FEDEX (избор од најдобрите на оваа три начини) .. Објектот ќе биде испратена до твојата адреса наведени во aliexpress. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код е точен. Ќе бидете известени со следење на број откако пратката е направен.
Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ние сме во состојба да преземе било каква responsibilty за Сопствени задоцнување или данок. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Превозот Време :
Сите примероци ќе бидат испратени во рок од 3( Три) дена по исплата е расчисти. Тоа трае околу 5-7days за пристигнувањето на пратката.
За Предмет :
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со темелно разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања пред купување .
Проблеми?
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме, напишете пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори било спор на али-експрес
Клиентите Задоволително :
Не двоумете се да не контактирате со било какви прашања или грижи во секое време пред и по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатно купување со нас.
Ние се страстни за нашите производи и ние се грижиме за вас,се надевам дека ние не би можеле да работиме само abut исто така станат пријатели со вас.

Главните својства

боја:
Црна
Напон:
12-24V
Тип На Објект:
Нежните
Гаранција:
5 години
сертификација:
CQC,CE,PSE,FCC,VDE,ГШ,RoHS,EMC,LVD,CCC
Број На Модел На:
LC-0DMX-D4-17
Материјал:
насликани челик
Карактеристики:
dmx512 контролер,dmx512 декодер,DMX512(1990) протокол се применува во
Max. Оптоварување На Моќ:
480W
Име на производ:
dmx512 декодер
Влезен Напон:
DC 12v -24v
Копчиња на контролорот panel:
може да се контрола на владата, промена на брзина, светлината на соодветниот канал
Излезна Струја:
2.5 за секој канал
Влезниот Сигнал:
DMX512 (1990)
Боја шеми:
33 нормална промена на обрасци и 2 DMX оперативни режими
боја:
RGBW ,RGB, W, ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА
водоотпорен одделение:
IP20
Demension:
177x42x35mm
Гаранција:
5 години

Избор на купувачот