1/2 1/2 Инч 1/2-12 201 304 Нерѓосувачки Челик 201ss 304ss велика БРИТАНИЈА Стандарден Британски Форма Груб Навој BSW Хексадецимален Хексагонални Нут
Ново

1/2 1/2 Инч 1/2-12 201 304 Нерѓосувачки Челик 201ss 304ss велика БРИТАНИЈА Стандарден Британски Форма Груб Навој BSW Хексадецимален

DEN 288.00

Во форма достапна за нарачката

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на February1/2" 1/2 Инч 1/2-12 201 304 Нерѓосувачки Челик 201ss 304ss велика БРИТАНИЈА Стандарден Британски Форма Груб Навој BSW Хексадецимален Хексагонални Нут
Мерењата Дозволено Грешка,Точната Големина Е Базирана На Вистински Објект mm D S M (Американски)5#-40 6.3 2.23 (Американски)3/8-16 13.5 8.22 (Американски)4#-40 6.3 2.23 (Британски)5/32-32 6.8 2.9 (Американски)6#-32 7.8 2.6 (Американски)1/4-20 11 6.5 (Американски)5/16-18 12.4 7.4 (Американски)8#-32 8.4 3.0 (Британски)1/32-12 18.7 9.7 (Американски)3/4-10 27.7 16.1 (Британски)5/16-24 7.7 3.8 (Британски)5/8-11 23.4 13.5 (Британски)3/8-16 14 8.22 (Американски)1/2-13 18.8 10.8 (Американски)5/8-11 23.4 13.6 (Американски)10#-24 9.3 3.2 (Британски)1/4-20 11 5.6 (Британски)5/16-18 12.5 6.67 (Британски)1/8-40 6.3 2.23

Главните својства

боја:
3pcs 201ss, 2 парчиња 304ss
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Хексагонални Завртки
Број На Модел На:
1/2-12
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот