2017 BroadLink SP3S ЕУ Заштеда на Енергија Smart Home Далечински Wifi Штекер Моќ Plug 16A+Тајмер+Моќ Метар Wifi Контрола Преку Android и Ios
Ново

2017 BroadLink SP3S ЕУ Заштеда на Енергија Smart Home Далечински Wifi Штекер Моќ Plug 16A+Тајмер+Моќ Метар Wifi Контрола Преку

DEN 1051.20

Во форма достапна за нарачката


Се истакна : За broadlink SP3 S,сега manufactory надвор од акциите,ќе добијат акции и испрати цел на 20 април,ве молиме проверете ги датумот на породување, кога ќе го поставите цел,други објекти во парк, благодарение на Оригиналната Broadlink SP3 S Енергија Следи Smart Безжичен Wi Fi Приклучок за Оддалечен Со Енергија Метар Контрола од Страна на IOS Android Телефон 2017 Нови Следење и контрола на движење!
На Broad Link Smart Приклучок ви овозможува да направите многу работи во исто време.
Можете да го следи користењето на вашиот appliaces и тоа ви кажува колку чини да се работи со нив.
Тоа ќе ви обезбеди со размена на инстант, како и историски податоци преку Бесплатен Стан кој се вклучува многу пријателски кориснички интерфејс.
Со Broad Link Smart plug исто така, ќе бидат во можност да се префрлат appliacens далечински со користење на вашиот Стан, но најважно е тоа што ќе ви овозможи да ги програма вашите апарати, така што не треба да се има на прво место.
Тоа вклучува многу повеќе можности, но еден од teh уникатни карактеристики е дека тоа ќе го елиминира стенд-со силата на вашите апарати, заштеда на пари .
Тоа е компатибилен со Android и i Phone. Тоа не е компатибилен со било кој Windows уреди (таблети, КОМПЈУТЕР или паметен телефон).
Главни Карактеристики - Апаратот Контрола : Switch апарати или исклучете далечинско од вашиот smartphone - Група апарати : Можете да го група за домаќинство, така што ќе може да се контролираат сите од нив во исто време - Енергетски Мониторинг : Реално време и историски потрошувачка информации во Watts и трошоците за единица - Распоред на тајмери : Set тајмери за автоматско префрлање на уреди - Режим на Елиминација : Поставете го контактот за да го исклучите кога лево на екранот во мирување за премногу долго Функционални Карактеристики - Лесно да се инсталира и програма - Видете размена на инстант енергија и трошоците преку богата интерфејс на i Phone и Андроид Стан - ги Следи истовремено неограничен број на апарати - Пристап до вашата енергија податоци во секое време, од каде било - Прикажете преглед на историски трошоци на водење на апарати во лесен-за-читање графика - се Учат на вашето семејство за употребата на енергија и заштеда на Контрола на апарати за далечинско - Програма тајмери за автоматско префрлање на уреди - Заштедите пари со елиминирање на режимот на потрошувачката на апарати - 15-месечно со гаранција
Answer : ___________________________ Note : Ова е Германија stanard еу приклучок , приклучок pin е 4.8 мм , не одговараат во некои ЕУ countriese како Италија и Швајцарија и др. Pls провери и потврди доколку тоа одговараат за вашата пред ставање ред.

Главните својства

Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Скала:
1
Бренд Име:
BroadLink
Број На Модел На:
SP3S-ЕУ
Тип:
wifi штекер приклучок
Безжична Енергија:
≤0.5 W
Температурата На Работа:
-20 °C ~ 60 °C
Моќност:
AC100~240V,50/60Hz
Посебна функција:
led ноќ светлина
Комуникација Режим:
WI-FI
Maxt Оптоварување:
16A/2200w
приклучокот pin:
4.8 мм
реден број:
Broadlink SP3 S
Карактеристики:
Далечинска Контрола

Избор на купувачот