Волкот робови тројна опрема торба брз списание MOLLE Воздух-мека брзо МАГ MOLLE торбичка клип / 5.56 мм брзо маг М4 списание торбичка
Ново

Волкот робови тројна опрема торба брз списание MOLLE Воздух-мека брзо МАГ MOLLE торбичка клип / 5.56 мм брзо маг М4 списание

DEN 518.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


Airsoft Брзо Маг Торбичка Molle Црна 5.56 М4 Списание, Двојно Маг Клип бесплатен превозот
Опис :
Тешко Полимер Брзо Маг пошта. Доаѓа како збир од 2.
Овие Брзо Mags се совршени за побрзо претовар време. Погоден за сите 5.56 мм круга како што се Нато и М4 AEGs.
Може да се приложи поединечно или Свинче, поддржан од една пред друга.
1x сет од 2 Брзо Маг Airsoft Списание Пошта
Придава на Molle систем или Ремени
Тежина Прибл - 120g
Боја : Црна,КП,ТЕН,Маслиново Проституција
1 парчиња на Списание
КВАЛИТЕТОТ Е 100% СОСЕМА НОВ ЗАГАРАНТИРАНА

Главните својства

боја:
OD, ТЕН, MC, Б.К.
Бренд Име:
Wolfslaves
Број На Модел На:
LN-HR03273
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра

Избор на купувачот