Луксузна Glittery Bling Божиќ СТП Кожа Бенд за Apple Види Серија 3 2 1 Рака Хривнија за iWatch 42mm 38mm Watchbands
Ново

Луксузна Glittery Bling Божиќ СТП Кожа Бенд за Apple Види Серија 3 2 1 Рака Хривнија за iWatch 42mm 38mm Watchbands

DEN 607.00
DEN 758.40

Во форма достапна за нарачката


Луксузна Glittery Bling Божиќ СТП Кожа Бенд за Apple Види Серија 3 2 1 Рака Хривнија за i Watch 42mm 38mm Watchbands
Карактеристики : Одговара за сите верзии на Apple Види Серија 1/2/3 Состојба : 100% Сосема Нов Направени на СТП Кожа Договор дизајн стил, со што животот договор и не се едноставни Бои : Црна, Црвена, Сина, Сребрена, Златна, Зелена, Розова, Бела Одговара на зглобот големина : 38mm : 5.5"-8.2"(140-210mm) 42mm : 5.9"-8.6"(150-220mm) Пакет Содржина :
1x Мода Види Бенд со Адаптери ( Види Не е вклучена)

Главните својства

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
DAHASE
Состојба:
Нов со ознаки
Бендот Должина:
20cm
Број На Модел На:
GYG#SDSGPG
Затворач Тип:
метални иглички
Компатибилен Модел:
За Apple Види Серија 3/2/1

Избор на купувачот