Трговија на големо Пурпурна се Продава Одделно Уво Пирсинг Уво Шила Уво Протега Колекции 100pcs/многу Promitional Подарок Бесплатен Превозот
Ново

Трговија на големо Пурпурна се Продава Одделно Уво Пирсинг Уво Шила Уво Протега Колекции 100pcs/многу Promitional Подарок Бесплатен

DEN 2015.52

Во форма достапна за нарачката


Не ' рѓосувачки челик накит се повеќе и повеќе станува популарен низ целиот свет.
Нејзините карактеристики : анти-киселина, анти-алкално, нема да исчезнат, ќе не доведе до алергија, нема да ја измени,тешко и shinny.
Производот Информациите Кои :
Име : мода уво проширувач
Материјал : УВ Акрилик
Боја : Виолетова
Тежина : 2g
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Главните својства

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Акрилик
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
DH-209
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Виолетова
Материјал:
УВ Акрилик
Стил:
Уво приклучок
КОЛИЧИНА:
100pcs
Накит Тип:
Телото Накит
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
Акрилик, Смола, Lucite
Главниот Камен:
нема камен
Телото Накит Тип:
Earring

Избор на купувачот