10PCS IP68 AC85V~265V 12V 4W LED Подземни светлината LED СВЕТИЛКА Палубата на Светлината led inground светлина топло бела/бела/red/gree/сино
Ново

10PCS IP68 AC85V~265V 12V 4W LED Подземни светлината LED СВЕТИЛКА Палубата на Светлината led inground светлина топло бела/бела/red/gree/сино

DEN 7920.00
DEN 10560.00

Во форма достапна за нарачката

Додека пратката пристигнува, ве молиме отворете го картонска кутија и проверка на квалитетот на производот, ако го најдете производот оштетени за време на испорака, ве молиме да не го потпише парцела. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ако сте ја одбрале бесплатен превозот испорака метод, како што се Кина Пост Воздух Mail, Epacket, итн., со оглед на овие испорака методи се побавни од таквите комерцијални изразат како UPS-от, DHL, Fed Ex, генерално тоа ќе се 20-40 дена да пристигне, најдолго време да достигне дури и до 60 дена за некои далечни области.
Сервис и Бизнис Услови Откако ќе поставите цел, да гарантирањето мазна, точни испорака и пристигнување на вашиот парцела, тоа е многу важно да се задржи себе си се достапни, кога комуникацијата е потребно, на пример, проверете ја вашата нарачка пораки редовно, да ги задржи вашиот мобилен телефон е во употреба, итн. Специјално, ако сте од Русија, ве молиме осигурајте се дека името на контактот на пратката е твоето полно име. Ве молиме да фотографии како доказ и одбивање на парцела, тогаш дајте ни повратни информации преку испраќање на еден цел порака, ние ќе го препрати или да ви даде целосна наплата. Ако најдете квалитет проблем по потпишувањето на пратката, ве молиме не се директно започнете спор или едноставно да даде негативни повратни информации. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различните области
*Предмети се испраќаат од Кина користење на Fedex, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 7 работни дена.Дизајн за лесен,лесен за инсталација и без да го замени традиционалните осветлување извор сродни производи. Општо земено, ние ќе ви ја испорача вашата парцела без понатамошна комуникација; сепак, понекогаш ние треба да се провери со вас за спецификација на производот што го наредил пред испорака, исто така, ако пратката пристигнува но вие не сте достапни или со мобилен или фиксен, на парцела веројатно ќе се врати на продавачот или да се изгуби.
Бесплатен превозот 4 W Супер-светли LED погребан светлина skirting на Footlight скалило светла погребан Светилки отворено LED подземни Светла
Влезен напон : AC85 V~265 V или DC12 V
Моќност : 4 W фактор на Моќ : 0. Па ве молиме почекајте трпеливо и не почне спор пред купувачот заштита истече времето. Се разбира, вие сте секогаш се добредојдени да ни испратите цел пораки да се распрашува статусот на вашата нарачка, ние ќе ви одговори веднаш со детални информации.Одлична термичка дизајн,Висока прозрачна ефикасност, Не UV и IR зрачење.Висока осветленост увезени LED чип,ладно извор на светлина,без ultravilet и инфрацрвени зраци зрачење
2. Според Русија обичај политика, една парцела без полно име во превозот документ ќе се одржи од руската прилагодено за одреден период на време, тогаш тоа ќе се врати на продавачот или уништени. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
*Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност.Алуминиум светилка тело,со оксидација заврши,одлична отпорност на корозија. Најефикасен начин да се справи со квалитетот прашање е да се јавите на продавачот за решение. За купувачите кои директно започнете спор, се надеваме дека да се откаже од спорот прво тогаш ние ќе ве поддржи со нашите најдобри по продажба на услуги; за купувачи кои едноставно да даде негативни повратни информации, без да ни се јавите прво, тоа ќе биде непотребно за нас да се обезбеди какви било понатамошни по-продажба на услуги.

Главните својства

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Ладно Бела, Ладно Бела
Wattage:
DC12V, AC85v to AC265V
Тип На Објект:
Подземни Светилки
Број На Модел На:
00-87
сертификација:
CE,RoHS
Заштита Ниво:
IP68
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
За итни случаи
Карактеристики:
IP68
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
KASUO
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Гаранција:
3Years
Напон:
85-265V

Избор на купувачот