9 Бои Трендовски Бохемија Tassel Капка Dangle Изјава Обетки за Жените Шарм Бисер Pendant Кристал Капа Earring Накит
Ново

9 Бои Трендовски Бохемија Tassel Капка Dangle Изјава Обетки за Жените Шарм Бисер Pendant Кристал Капа Earring Накит

DEN 456.00
DEN 570.24

Во форма достапна за нарачката


Име : Tassel Dangle Обетки
Тежина : 60g
Пакет : 1 Пар Earring,1 Кутија
Answer : ___________________________ Note : earring е направен од бисер,кристал,и пластика.Бисер е слатководни круша ,па облик нема да иста како на фотографијата.На tassel има 10 raws.На кристал капа е околу 1cm.На earring вкупната големина е 1.4 cm*8cm. Ако се уште имаат проблем,pls контактирајте ме.
Како на барање на купувачот. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 2-4 работни дена по вашата исплата потврди. Кога пратката се испраќаат надвор,можете да ги пратите на вашиот парцела во рамките на 5-10 дена.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака.
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket, EMS, DHL
1. Ако добиете и како нашите предмети, позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални, остатокот увери дека ние се реши проблемот на најдобар начин.
може исто така да како што се : 1pc/многу Нови Природни Сина, Тиркизна US$ 6.80 /парче
1pc/многу Нов Стил се Зголеми Кварцен Кристал US$ 6.80 /парче
1pc/многу Природни Зголеми Кварц Gem Камен US$ 5.80 /парче
1pc/многу Природни Аметист Кварц US$ 5.80 /парче
1pc/многу Најновите Популарни Природни US$ 5.80 /парче
1pc/многу Најновите Популарни Природни US$ 5.80 /парче
1pc/многу Нови Природни Јасно Бел Кристал US$ 6.50 /парче
1pc/многу Нови Природни Опал Кварцен Кристал US$ 6.50 /парче

Главните својства

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
YLQ-02
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
dankaishi
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Чешка
Тип На Објект:
dangle обетки
is_customized:
Yes
Стил:
Бохемија Стил,Мода И Стил
Пакет:
1box
Стил:
Романтични,Симпатична
Материјал:
Бисер,Пластични

Избор на купувачот