Накит 925 Фунта Сребрен Ѓердан Хривнија Earring Прстен Накит Сетови Срцето Ѓердан Хривнија Earring Прстен Бесплатен Превозот
Ново

Накит 925 Фунта Сребрен Ѓердан Хривнија Earring Прстен Накит Сетови Срцето Ѓердан Хривнија Earring Прстен Бесплатен Превозот

DEN 411.00
DEN 578.88

Во форма достапна за нарачката


Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт ,Ние ќе ви одговориме во прв пат(E-mail Или Trade Manager ) Whatsapp : +8615918968852
100% Сосема Нов Поставува Тежина : 15.00 g

Главните својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Хривнија Earring Прстен
Бренд Име:
DOTEFFIL
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
S117
Пол:
Жени,љубовници',Унисекс
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
925 Sterling silver
Име на производ:
925 Фунта Сребрен Накит Сетови
Пакување:
OPP вреќа/накит кутија
За превозот:
Бесплатен превозот
Состојба:
100% Сосема Нов
Стил:
925 Фунта Сребрен Накит За Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Божиќ подарок

Избор на купувачот