Хируршки Челик 1.2 mm LABRET УСНА TRAGUS УВО БАР Студ Прстен Усна Пирсинг Брадата Монро Убаво Тело Накит За Жените 16G
Ново

Хируршки Челик 1.2 mm LABRET УСНА TRAGUS УВО БАР Студ Прстен Усна Пирсинг Брадата Монро Убаво Тело Накит За Жените 16G

DEN 1343.52

Во форма достапна за нарачката


Производ Infromation :
Стил : Earring Студ
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Боја : 8colors
Бар : 16 G
КОЛИЧИНА : 100pcs
Прифати го прилагодите
Не ' рѓосувачки челик накит карактеристика : анти-киселина, анти-алкално, нема да исчезнат, ќе не доведе до алергија, нема да ја измени,тешко и shinny.
Сите нашите производи се направени со нерѓосувачки челик материјал, ние нудиме најновите модерен дизајн и може да обезбеди голема фабрика цена, Ние го поздравуваме клиент тука дома и во странство да нарачате од нас.
Кога ќе ги нарачате, ве молиме да ни кажете точната големина што ви треба, па ќе може да се испрати право производи за вас.
Испорака :
За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир. Одлуката на нас е финалето." да "За побрзо, неспокојот испраќање, ние може да брод предмети преку друг курир. Кој курир ние да изберат е до нас, и ние го имаат последниот збор." "EMS,UPS-от,DHL, Fedex и TNT express превозот обично се 307 работни дена зависи од земјата доставени до. Во ретки случаи, строги обичај cleararances ќе бидете на време на испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи." можеби "EMS, UPS-от, DHL, Fedex и TNT express обично се 3-7 работни дена во зависност од земјата. Во ретки случаи, обичај clearances може да им помогнам време на испорака назад малку. Ве молиме да бидете трпеливи и да се провери следење на број предвидени за ажурирања.
Плаќање :
Било увозни давачки или такси се купувачот' s одговорност" да "на Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност." "Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел" да "ве Молиме внесете ја вашата АДРЕСА внимателно и да се провери точноста при обработката цел." "Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања, ние ќе ви понуди задоволителен одговор." да "се Чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања може да имате. Ние, најверојатно, ќе биде во можност да одговори на сите од нив, на ваше задоволство.
Повратни информации
:
1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодарам многу!!
2) Ние секогаш им понуди најниски цени за најдобар стоки и услуги.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот така што ќе имате среќен шопинг искуство со нас. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик кога ќе ги купите тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!
Ви благодариме за гледање !
Имајте пријатен шопинг и добредојдовте да ја посетите повторно!

Главните својства

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
DH-897
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
мешана боја
Материјал:
316L
Стил:
Носот Прстен BCR Потковица
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Големина:
1.2*8*3/3mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на купувачот