Трговија на големо Labret Прстени Транспарентен Фенси Акрилна Црвена Топка Усна Пирсинг на Тело Пирсинг Накит За Жените Девојка 100pcs/многу Производот
Ново

Трговија на големо Labret Прстени Транспарентен Фенси Акрилна Црвена Топка Усна Пирсинг на Тело Пирсинг Накит За Жените Девојка

DEN 1247.04

Во форма достапна за нарачката


Не ' рѓосувачки челик накит се повеќе и повеќе станува популарен низ целиот свет.
Нејзините карактеристики : анти-киселина, анти-алкално, нема да исчезнат, ќе не доведе до алергија, нема да ја измени,тешко и shinny.
Производот Информациите Кои :
Име : мода усна пирсинг накит
Материјал : УВ Акрилик
Големина : 1.2*8/3мм
Боја : црвена&розова
Тежина : 1 G
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Главните својства

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Акрилик
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
DH-180
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Зелена
Материјал:
УВ Акрилик
Стил:
LABRET ПРСТЕН
Накит Тип:
Телото Накит
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Деца, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Накит Главен Материјал:
Акрилик, Смола, Lucite
Главниот Камен:
нема камен

Избор на купувачот