Жените Балет Оптоварување Чевли Жените Чевли за Работа Крпа Станови Слатка Мокасини се Лизга На Жените Оптоварување Чевли Огромен Брод Чевли
Ново

Жените Балет Оптоварување Чевли Жените Чевли за Работа Крпа Станови Слатка Мокасини се Лизга На Жените Оптоварување Чевли Огромен

DEN 472.00
DEN 842.40

Во форма достапна за нарачката

Од фабриката, ги зачувате вашите пари. Најдобар квалитет, најниска цена. Следете ги нашите продавница , ќе добиете повеќе попусти. ГОЛЕМИНА на информации За повеќе информации, ве молиме да користите големина на табелата Кинески големина 37 : нога должина 23.5 cm Кинески големина 38 : нога должина 24cm Кинески големина 39 : нога должина 24.5 cm Кинески големина 40 : нога должина 25cm Кинески големина 41 : нога должина беа 25,5 см Кинески големина 42 : нога должина 26cm - Ние ги испратите Кинески Големина! Кинески Големина ! Кинески Големина !!! Ве молиме обратете се до вашиот нога должина да се избере Кинески Големина! На пример , мојата нога должина е 23.5 cm , јас ќе го избере Кинески големина 37 ; Обично јас ќе го избере 1 големина поголема , бидејќи мојата нога е малку широк и масти .
Детален опис
Ова чевли има мека ткаенина, мазна, сјајна. Се чувствувам многу добро.
Стапалата се лизга отпорни, многу лесен и удобен.
6607↓
6608 ↓

Испорака
· Вашиот Објектот е предаден од Кина.
Најголемиот дел од објектите ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена .Бидете сигурни дека за да се остави Тел број во вашиот испорака на информации.
· Ние ќе ви помогнат да минимален данок, но купувачи се одговорни за какви било царински давачки или ДДВ се наплаќа.
· e Packet : 5-14 дена. ~~Препорачуваме~~
Chinapost воздух mail 14 - 21 дена (Европа), 21 - 40 дена (руската Федерација, Бразил, Јужна Америка)
· Како меѓународен испорака многу зависи од локалните обичаи и пост услуга, ние не може да биде одговорен за застои предизвикани од фактори.
Плаќање
· Ние препорачуваме употреба Зачувам. Парите се депонирани безбедно и објавени за нас откако ќе се потврди испорака.
· Ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
· Ние исто така, прифати Кредитна картичка, TT,Итн. Можете да контактирате со нас.
Гаранција&Return
· Ние тест секој производи пред брод, гарантира 100% работи.
· Ако овој објект е неисправен по приемот, pls контактирајте со нас за да се добие врати настава. 7days од денот на приемот за размена
· Бесплатна поправка на услугата во рок од 1 година .Во рамките на 30days., ние ќе плати еден начин превозот цена (од Кина до вашата локација). По 30days. на купување, купувачот треба да се обрне 2 начини на превозот цена.
· Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени, злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот дел.
Повратни информации
· Вашата повратна информација е многу важен за нашиот бизнис, срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. ние ќе се враќа најдобар повратни информации за вас.
· Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услуга, pls се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било повратни информации. Ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство.

Главните својства

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
Бренд Име:
OrientPostMark
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Пета Тип:
Оптоварување
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
6607
Стил:
Класици
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Кристално
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Outsole Материјал:
Полиуретански

Избор на купувачот