Притисок Нога 1-Чекор Автоматски Копчето Дупка Нога / XC2691051 За БРАТ CS8060 CS8150 NV500D BC2500/ES2400/NV10/NV30 AA7291
Ново

Притисок Нога 1-Чекор Автоматски Копчето Дупка Нога / XC2691051 За БРАТ CS8060 CS8150 NV500D BC2500/ES2400/NV10/NV30 AA7291

DEN 236.00
DEN 277.92

Во форма достапна за нарачката

Опис На Производот
1-ЧЕКОР BUTTONHOLE НОГА, #XC2691051 се вклопува БРАТ CS8060, CS8150, NV500 D rother 1-Чекор Автоматски Копчето Дупка Нога Одговара на Бебето Заклучување на машина за шиење модели BLCC, BLDC, BLQC Автоматско копчето дупка нога за Брат машини за шиење дека не вграден во еден чекор копчето дупка, ова нога има две копчето дупка водич прсти за совршен buttonholes БРАТ ДОМА Машини, и на другите, вклучувајќи ги и (многу што не се наведени) : БРАТ : CE-4000, CE5000 PRW, CE-5500 PRW, КП-6500, КП-7500, КС-100 T, КС-4000, CS5055 PRW, CS6000, КС-6000 T, КС-6000 I, CS8060, CS8072, CS8100, CS8150, CS8200, ЕКС-660, ТОЈ-240, ХС-1000, NV900 D, АПАРАТ NX200, NX400, NX450, NX600, SE-270 D, SE-350, SQ-9000, XR-4040, XR-6600 & XR-7700. Одговара на Бебето Заклучување на машина за шиење модели BLCC, BLDC, BLQC
Плаќање
Ние ја прифати кредитна картичка(Зачувам) и т/т.
Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас Превозот
1. Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете го со цената и други детали со нас.
2. Повеќето од бесплатен превозот е брод од страна на CPAM или CPAP,CPAM и CPAP не е многу брзо,тоа ќе потрае околу 15-25 денови за вас.па ако ви треба брзо,ве молиме контактирајте ме.плаќате повеќе пари за да ги промените за брз брод метод сакате.
3. Ние само ќе брод на defaut адреса во alipay
4. Ние обезбедуваме CPAM,CPAP,EMS,DHL,UPS-от,Fedex за брод метод
5. Време на испорака : CPAM и CPAP ќе потрае околу 15-25 работни дена за вас.EMS,UPS-от,DHL,изразат испорака обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.
Повратни информации
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме оставете ни активни повратни информации.ви благодариме!
3. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации,ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. Услови
1. Ние ќе ги провери сите производот пред испорака за вас.
2. Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака
3. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
4.Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.
5. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
6. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
7. Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.

Главните својства

Бренд Име:
OZXHIXU
Тип:
шиење нога
Употреба:
Шиење
Материјал:
Пластични

Избор на купувачот