79Pcs/Set Коса Додатоци Braider Крофна Косата Клипови За Жените Гумени Бендот Јаже се Врзуваат за Џвакање Пролет Коса Пунџа Одлуки Шноли Headbands
Ново

79Pcs/Set Коса Додатоци Braider Крофна Косата Клипови За Жените Гумени Бендот Јаже се Врзуваат за Џвакање Пролет Коса Пунџа Одлуки

DEN 175.00
DEN 233.28

Во форма достапна за нарачката

79 Pcs/Set Коса Додатоци Braider Крофна Косата Клипови За Жените Гумени Бендот Јаже се Врзуваат за Џвакање Пролет Коса Пунџа Одлуки Шноли Headbands
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
боја : како на сликата шоу
Предмет : DIY коса stying алатки
packge Вклучува : 79pcs(како pictuer show)
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.
Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.
Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.
Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена , да ги задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање. Купувачот Се Покаже :
кога ќе ја доби на parcle ,Ако имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние би сакале да направиме се што можеме да направиме за да ви помогнеме.
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение.
Плаќања :
Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја). Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или данок.
Испорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници) Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и ќе имаат следење на број. Приближната превозот време за различни региони, како што следува :
Времето за испорака е приближно 16-25 работни дена за повеќето од велика БРИТАНИЈА и САД дестинации.
Дестинација
Прибл. Време На Испорака
Сад/Велика Британија/Австралија
16-25 работни дена
19-28 работни дена
Бразил/Јужна Америка/Италија
Може да трае 4-6 недели поради инспекција обичаи
Франција/Шпанија/Германија/Источна/Западна Европа/Други земји
Може да потрае и до 3-4 недели поради инспекција обичаи
Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди.
Б. на Превозот време, преку ЕМС : 5-8 работни дена
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.

Главните својства

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Најлон,Пластика
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Arherigele
Број На Модел На:
Коса Додатоци
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Возрасни

Избор на купувачот