1 BUC англиски верзија Microcomputer контрола switch KG316T улична светилка време се префрлат на време контролер електронски тајмер 220 v OBOS
Ново

1 BUC англиски верзија Microcomputer контрола switch KG316T улична светилка време се префрлат на време контролер електронски

DEN 456.00
DEN 480.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
BS316
сертификација:
CCC
Гаранција:
Microcomputer контрола префрлате
Карактеристики:
Нови

Избор на купувачот