270X155X215MM ABS Алатка случај лента со алатки отпорност запечатени водоотпорен опрема камера случајот со пред-намалување на пена, а на рака
Ново

270X155X215MM ABS Алатка случај лента со алатки отпорност запечатени водоотпорен опрема камера случајот со пред-намалување на

DEN 1420.00
DEN 1632.00

Во форма достапна за нарачката


Опис на производот :
Надворешни димензии : 270x155x215mm
Внатрешни димензии : 227x80x200mm

Главните својства

боја:
Црна
Тип:
Случај
Број На Модел На:
JF01
Бренд Име:
Tricases
Материјал:
ABS

Избор на купувачот