Бесплатен превозот USB 3.1 Тип C USB-C до Универзална Докинг Станица 7 Портен ХАБ & HDMI & VGA & LAN & Аудио
Ново

Бесплатен превозот USB 3.1 Тип C USB-C до Универзална Докинг Станица 7 Портен ХАБ & HDMI & VGA & LAN & Аудио

DEN 5530.00
DEN 6144.00

Во форма достапна за нарачката


USB 3.1/3.0 Универзална Докинг Станица 7 Портен ХАБ & HDMI & VGA & Ethernet LAN & Аудио Сите во Еден
Се работи за Apple Новиот Macbook
Може да се користи за случај на Ултра книга и десктоп докинг станица која може да издржи или хоризонтална или вертикална положба
HDMI + VGA + Хаб + Аудио + RJ45 Мулти-функција проширување ги задоволува побарувачката на различни периферни врска
Поддршка Максимална 1080 P резолуција стапка и 5.1 каналот HDMI ™ излез да уживаат во високиот квалитет на слики и видео или аудио
Поддршка екран проширување и огледало слика за да се постигне synchronism на работа и забава
Промовирање на работата на автопат со продолжување на 1,000 Mbps мрежен интерфејс да уживате во супер брзина на интернет
Доделете пропусен опсег приоритет на уреди за автоматски да се обезбеди непречено и стабилно работење
Поддршка Прозорец 8 / 7 / Vista / XP, Mountain Lion 10.8, Лав 10.7 Snow Leopard 10.6 или над
Пакет :
1 * Dock Станица
1* USB 3.1 Тип-C кабел
1* USB 3.0 Тип-Кабел
1* Напојување

Главните својства

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
CY
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
S-227
Тип:
USB Кабли

Избор на купувачот