Нова Кожа Петел Прстен За Пенис Прстен Машки Чистота Уред Кафез Петел Прстен Топката Носила Скротумот Доцнењето Секс Продавница За Секс Играчки За Мажи
Ново

Нова Кожа Петел Прстен За Пенис Прстен Машки Чистота Уред Кафез Петел Прстен Топката Носила Скротумот Доцнењето Секс Продавница

DEN 111.00
DEN 188.64

Во форма достапна за нарачката


Нова Кожа Петел Прстен За Пенис Прстен Машки Чистота Уред Кафез Петел Прстен Топката Носила Скротумот Доцнењето Секс Продавница За Секс Играчки За Мажи
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Главните својства

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
еротски играчки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
A:
секс играчки за парови
B:
секс играчки во bdsm
C:
bdsm играчки
D:
секс играчки за мажи
E:
игри за возрасни
F:
Производи за возрасни
G:
Возрасни Игри
H:
Секс Производи
I:
bdsm мажи
J:
bdsm секс

Избор на купувачот