Рачно насликано платно масла рачно изработени Ѕид уметнички Слики за дневна соба модерна апстракт cuadros quadro Дома decorative17-13
Ново

Рачно насликано платно масла рачно изработени Ѕид уметнички Слики за дневна соба модерна апстракт cuadros quadro Дома decorative17-13

DEN 2549.00
DEN 2832.00

Во форма достапна за нарачката


Производ Детали : Производ : шпански Flamenco Танчерка сликарство Маслото на canva Големина : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела.
Производот Се Покаже :

Главните својства

Големина (Инчен):
20x20, 24x24, 30x30, 36x36, 32x32, 40x40, 48x48
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Предмети:
Апстракт
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
оригиналниот:
Yes
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на купувачот