Автомобил stying 15cm x 15cm Mortal Kombat Автомобил Налепница За Камион Прозорец Браник Авто SUV Вратата Лаптоп Кајак Винил Decal 11 Боја Jdm
Ново

Автомобил stying 15cm x 15cm Mortal Kombat Автомобил Налепница За Камион Прозорец Браник Авто SUV Вратата Лаптоп Кајак Винил

DEN 98.00
DEN 192.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
15cm
Име На Модел:
zhyan-199
Објектот Должина:
15cm
Материјал Тип:
Винил

Избор на купувачот