2 парчиња пролет, есен децата облека поставите бебето девојки спортски одговараат на сончогледово секојдневен костим дуксери
Ново

2 парчиња пролет, есен децата облека поставите бебето девојки спортски одговараат на сончогледово секојдневен костим дуксери

DEN 523.68

Во форма достапна за нарачката


1 set /Блузи + Панталони Големина на Табелата, Големина на Биста Ракав Врвот Должина Половината Панталони Должина Препорачуваме Возраст 9 0/12 M 22" 11.5" 14" 16-20" 17" 1 Year 100/24 M 23" 12" 14.5" 17-21" 18" 2 Year 110/3 24" 13" 15" 18-22" 19" 3 Year 120/4 25" 13.5" 16" 19-24" 20" 4 Year 1inch=2.54 см Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Ви благодариме за вашето разбирање. Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.

Главните својства

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
oklady
Outerwear Тип:
Грб
Затворање Тип:
Pullover
Материјал:
Најлон,Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Девојки
Sleeve Стил:
Редовни

Избор на купувачот