Висок Половината 4 Сунѓерот Влошки Тенок Панталони Секси Гаќи Buttock Подобрување На Panty Задник Лифт Плус Големина Тело Shaper Shapewear Гаќи
Ново

Висок Половината 4 Сунѓерот Влошки Тенок Панталони Секси Гаќи Buttock Подобрување На Panty Задник Лифт Плус Големина Тело Shaper

DEN 865.00
DEN 1545.12

Во форма достапна за нарачката


8485 Тенок Гаќи
Висок Половината 4 Сунѓерот Влошки Тенок Панталони Секси Гаќи Buttock Подобрување На Panty Задник Лифт Плус Големина Тело Shaper Shapewear Гаќи
Предмет Тип : Shapers
Пол : Жените Материјал : Полиестер,Полиестер Мешавини Контрола Ниво : Фирма Shapewear : Контрола Гаќи Функција : Задник Lifter Стомак Контрола Контрола Гаќи Карактеристики : Поместена Задник Подобрувач Големина : L XL XXL 3 XL 4 XL Пакет се Вклучуваат : 1 x Контрола Гаќи
Answer : ___________________________ Note :
1.Ќе има 5 cm прилагодливи спектар кога ќе изберете големина,на пример,големина L и големина XL и двата се во ред со 69 см половината но големината L ќе биде тесна и големина XL ќе биде лабава ,Големина M не може да се избере
2. Прирачник за мерење ќе имаат 1-2 см во разликата, pls љубезно ве молиме да ја потврдите вашата големина пред купување
1 инч=2.54 см
3.Ве молиме однесуваат на големината на табелата пред да го купат. Не го одберете директно според вас навики.
4.Ако имате било какви прашања во врска со големината, ве молиме контактирајте со нас .
Висок појас за обновување на стомакот, погоден за дебелеење, појава на постпартална, sedentary, убавина дама, совршен хип линија!
Дали сите видови на натпреварот, зрак тело, модна комбинација, за жените навистина убава крива!
2 колковите сунѓерот влошки, 2 страна сунѓерот влошки, сите може да се расклопуваат, според слободен избор, да биде навистина слободно секси божица!
Парична казна изработка,Деликатна чипка,Убава крива, е убавината на Мис мора да го изберете!
Се прилагоди на големината на телото, тоа е очигледно, долгорочни се носат, да ви даде убава крива!
Совети :
1.Миење на грижа : Рака мие и сува плочка (не машина перат),не се фаќа тешко, се забранува белење и пеглање, висат сува, се забранува белење;
2. Совршено тело sculpting, целосна засилен скелет, рамо, рака, совршена нега на градите, погоден за секојдневна облека, подобрување на назад, назад рака дизајн, што ќе ви овозможи да се олесни тензии, да се покаже не се толку убави.
Како да се цел ?
1.Изберете вкупната големина и боја.
2.Пополнете ги купите пакет количество -1 за 1pcs, 2 за 2 парчиња, 3 за 3pcs, 4 за 4pcs итн.
3.Оставете белешка или порака со ставка детали(код,големина,количество) и да плати.
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ако не't receive објектот по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
3.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.
Гаранција :
1.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
2.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни 5~ѕвезда пофалба, вашиот признание за нас, ова е многу важно.
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред негативни повратни информации, ние ќе се обидеме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Добрата комуникација е секогаш најдобар начин да се реши проблемот.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ќе сакате да имате среќен Ден!

Главните својства

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
LiberLiberty
Материјал:
Lycra,Полиестер Мешавини,Spandex,Полиестер
Контрола Ниво:
Фирма
Shapewear:
Контрола Гаќи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
LCJA82 Задник Подобрувач
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Големина:
L XL XXL 3XL 4XL
Карактеристики:
Поместена Задник Подобрувач
Употреба:
Butt Lift Shaper Стомак Контрола
боја:
Црно Тело Shaper
Тип На Објект:
Секси Задник Lifter/Жени Долна Облека Поместена Задник Подобрувач
Пол:
Жените Shapers/Shaperwear
Функција:
Половината обука,Фитнес,Слабеење
Стил:
Секси Контрола Гаќи Shapewear
Сезоната:
зима, пролет, лето и есен
Shapewear:
Половината Cinchers Поместена Задник Подобрувач

Избор на купувачот