Компатибилен Проектор светилка за OPTOMA СП.8BH01G.C01/HD803/HD806/HD81/HD81-НН/HD930/HD980/HT1080/HT1200
Ново

Компатибилен Проектор светилка за OPTOMA СП.8BH01G.C01/HD803/HD806/HD81/HD81-НН/HD930/HD980/HT1080/HT1200

DEN 3511.00
DEN 3696.00

Во форма достапна за нарачката


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
INFOCUS IN80, IN81, IN82, IN83, M82, X10
OPTOMA EP1080, EP910, H81, HD7200, HD80, HD8000, HD8000-НН, HD800 X, HD803, HD806, HD81, HD81-НН, HD930, HD980, HT1080, HT1200, TX1080
KNOLL HDP404,HDP410,HDP420,HDP460
Дел Број : BL-FS300 B, SP-ЛАМБА-032, СП.83 C01 G.001,BL-FU300 A,СП.8 BH01 G.C01,LP32 Wattage : 300 W Светилка Живот : 2000 часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Главните својства

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
BL-FS300B/СП.8BH01G.C01

Избор на купувачот