DB15 Женски Женски Адаптер Б15 15pin Женски конвертор адаптер 10pcs/многу
Ново

DB15 Женски Женски Адаптер Б15 15pin Женски конвертор адаптер 10pcs/многу

DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката


DB15 Женски Женски Адаптер Б15 15pin Женски конвертор адаптер 10pcs/многу Бесплатен превозот Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на својата земја =не се песна ,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.

Главните својства

Број На Модел На:
DB15-COMx10
Бренд Име:
HENGCHANG

Избор на купувачот