beibehang Сопствени 3d позадина Сон Цвет ТВ Ѕид Позадина Декоративни Сликарство de papel parede 3d ѕид хартија papel mural
Ново

beibehang Сопствени 3d позадина Сон Цвет ТВ Ѕид Позадина Декоративни Сликарство de papel parede 3d ѕид хартија papel mural

DEN 739.00
DEN 1344.00

Во форма достапна за нарачката


Веб-сајт цена е само за 1 метар квадратен.
Ве молиме напишете вашиот омилен материјал и точни ѕид големина под цел или остави ми порака во времето. 3 S quare метри = 3pcs . Ширина x Висина = m = цел количество Забелешка : ве Молиме бидете внимателни 1 M2 цел. Не ролни.

Главните својства

Димензии:
1 M2
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
11035165
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
is_customized:
Yes
Тип:
Не-плетени
Димензии:
Квадратен Метар
Шема:
Кинескиот ѕид

Избор на купувачот