Обичај mural Гроздобер Вино Вина Фрески Позадина ѕид ресторан студио mural Дома Декорација позадина
Ново

Обичај mural Гроздобер Вино Вина Фрески Позадина ѕид ресторан студио mural Дома Декорација позадина

DEN 605.00
DEN 864.48

Во форма достапна за нарачката

Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и совршено.Русија клиент бара целосно име и презиме. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност. 1 квадратен метар = 1pcs. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. 3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер, пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.

Главните својства

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Избор на купувачот