2 Инчен Убаво Сина, Тиркизна Скапоцен Камен Резба Ангел Среќен Занаети Камен Figurine Чакра Исцелување Реики Камен
Ново

2 Инчен Убаво Сина, Тиркизна Скапоцен Камен Резба Ангел Среќен Занаети Камен Figurine Чакра Исцелување Реики Камен

DEN 410.00
DEN 431.52

Во форма достапна за нарачката


Фотографиите се само за референца, ќе се слични, бидејќи од природен камен.
Но, Ние Гарантираме Дека Сите Тие Се Со Ист Квалитет.
Стр закуп провери описи за вистинската големина и информации пред наддавање, ви благодариме!
2 Инчен Убаво Сина, Тиркизна Скапоцен Камен Резба Ангел Среќен Занаети Камен Figurine Чакра Исцелување Реики Камен
Материјал Сина, Тиркизна Големина Прибл. 2"x1.2"x0.6" Облик Ангел Количина 1 Парче
Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,
Ве молиме погледнете го детален опис,
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Главните својства

Тема:
Ангел
Бренд Име:
Џин Ши Јуани
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Европа
is_customized:
Yes

Избор на купувачот