бања бојлер бустер пумпа за туш мали вода бустер пумпа
Ново

бања бојлер бустер пумпа за туш мали вода бустер пумпа

DEN 1872.00

Во форма достапна за нарачката

Индустриски користење
5. Резервоар за пополнување
2.84 во)
***Најчесто поставувани ПРАШАЊА на мали вода бустер пумпа
П1 : Дали сте фабриката на притисок бустер пумпи , или трговска фирма?
A : Притисок бустер пумпи manufactory.Цврсти, силни и отпорни да се судираат на притисок бустер пумпи
Ви благодариме за вашето доаѓање! ако сте заинтересирани во нашите притисок бустер пумпи, ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење. Слободни на одлуки нуди, занает и техничко водство навремено за домаќинство бустер пумпа
2.) Пакет Големина : 25cm x 30cm x 25cm (9.
Нашите апарати за домаќинство бустер пумпа , се извезуваат во 58 Земји , и нашата автоматско бустер пумпа промена на редоследот го оценувате до 80% , никогаш не продаваме било обновено на автоматско бустер пумпа, ние се Alibaba Меѓународната Трговија Осигурување Претпријатието
***Пакет на мали вода бустер пумпа
Ви благодариме за вашите сопствени ! И јас верувам дека ќе бидат задоволни со нашите квалитет на притисок бустер пумпи!
мали вода бустер пумпа во картонска кутија
1. Повеќето од добавувачи користите стар мотор или remade
материјал да се направи намалување на цената и датумот на нивната лебл за автоматско бустер пумпа не е точен
***ве молиме контактирајте со нас
Ние сме кинески мали вода бустер пумпа за производство, главните производи се различни видови на автоматски бустер пумпа со притисок прекинувач ,. Ние, исто така може да се направи кориснички производи според вашите потреби.
По продажба на услуги на нашите мали вода бустер пумпа
1. Ние нудиме долгорочни по продажба на услуги за dc бустер пумпа. Вшмукување лифт до 8 метри
2.Професионални извоз пакување на притисок бустер пумпи, погодна за долги превозот
2. Амбиентална температура до +40° степен centigrade
4.

Главните својства

моќност:
Електричен
Структура:
Multistage Пумпа
Притисок:
Низок Притисок
Примена:
Подводните
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Вода
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Број На Модел На:
GLF-A-10
Гориво:
Електричен
Модел:
GLF-A-10 топла вода бустер пумпа
Напон(V):
220V бојлер бустер пумпа
Моќност(w):
120W бојлер бустер пумпа
Максимален капацитет(m3/h):
1.5m3/h мали вода бустер пумпа
Макс Главата(м):
9m автоматско бустер пумпа
Штекер(инчи):
0.6 инчен топла вода бустер пумпа
Тежина(кг):
4.5 кг мали вода бустер пумпа
Пакет Големина(mm):
250*300*250mm топла вода бустер пумпа

Избор на купувачот