6PC рачно изработени Bling Beaded Кристал AB Applique да се Шие На Прирачник Flatback Кристал Цвет Крпа Applique за Фустани Занает Материјали
Ново

6PC рачно изработени Bling Beaded Кристал AB Applique да се Шие На Прирачник Flatback Кристал Цвет Крпа Applique за Фустани Занает

DEN 993.00
DEN 1128.00

Во форма достапна за нарачката


ПРОИЗВОДСТВО ИНФОРМАЦИИ
Име : рачно изработени Bling Beaded Кристал AB Applique да се Шие На Прирачник Flatback Кристал Цвет Крпа Applique за Фустани Занает Материјали
Бренд : Masokan
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.
Сите фотографии се направени во вид
СРЕЌЕН ШОПИНГ
1.Тоа обично трае околу 15-45days за вашата нарачка пристигне од Кина пост воздух mail, 2.Понекогаш времето на испорака можеби задоцнување поради строгите обичај инспекција или времето проблем,ве Молиме да се чека patienly .Ви благодариме. 1. Директна продажба од нашата фабрика на клиентите, може да заштедите повеќе пари за производ на трошоците. 2. Повеќе од 20 години искуство во рачно изработени Цветни индустрија. 3. Сигурен квалитет и прифатлива цена. 4. Повеќето од објектите се чува во големи акции за продажба. 5. Најбрзо време на испорака во рок од 3 дена за поголеми цел количество. 6. Професионална производителот на рачно изработени Цветни 7. Прифати прилагодено дизајн и OEM цел. Вашето задоволство е наша најголема мотивација 1.Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди . 2.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе ви обезбеди најдобра услуга .

Главните својства

Бренд Име:
MASOKAN
Големина:
6 sizes
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Обликот:
Цвет
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
ZH004
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Тип На Производ:
Rhinestones
Стил:
Flatback
Технологија:
позлата,рака за шиење
Обликот:
Круна Цвет
Употреба:
Headwear,Чанти,Чевли,Облека,Облека
1:
украсни копчиња занает материјали
2:
метални копчиња за свадба разубавувањето
3:
јасно кристал копчиња за накит наоди
4:
bling кристал applique за занаети
5:
рачно изработени кристал applique за коса додатоци
6:
новороденче крпа applique шие

Избор на купувачот