Нови везови бејзбол капа жените лето snapback капи мажите хип хоп шапка casquette унисекс брендирани опремени капи за мажи коска
Ново

Нови везови бејзбол капа жените лето snapback капи мажите хип хоп шапка casquette унисекс брендирани опремени капи за мажи коска

DEN 264.00
DEN 488.16

Во форма достапна за нарачката


Производот
1.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Превозот
1.Ние ќе го организира испорака според вашиот Зачувам адреса. Бидете сигурни дека вашата детална адреса и име и презиме се апсолутно точни.
2.Ние брод на сите нарачки во рок од 48 часа по вашата исплата заврши. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин,
па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, само не грижете се, ние ќе ве информира
за прв пат.
Време на испорака
1. Ако одлучите да Продавачот за Испорака Метод. Ние ќе обезбедиме бесплатна испорака за вас. Можете да видите дека ние сме за вас превозот.
Но, не постои следење на информации. (Можете да купите повеќе наредби, или вкупен износ од повеќе од 7 американски долари. Ние ќе се обезбеди
вие со превозот на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. ) пристигнувањето за 30-60 дена 2. Ако изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Дел од транспортните трошоци може да се наплаќа. Но, тоа е следење на информации. Можете да го видите она што го датумот на вашиот стоки испратени некаде. Пристигнувањето за 30-60 дена 3. Ако ви треба побрзо. Можете да изберете EMS и курирската служба DHL. Неговата релативно високи транспортни трошоци. Но, генерално, може да се земе за испорака 3-10 дена.
ПРЕВОЗОТ НАЧИН
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА
Кина Пост
15-60 Работни Дена
Продавачот за Испорака Метод
15-90 Работни Дена
Ems
10-25 Работни Дена
Epacket
10-25 Работни Дена
DHL
3-10 Работни Дена
Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. 2. Ако имате било какви прашања во врска со производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се направи сте задоволни. 3. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот.
Политика На Враќање 1.Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние ќе ви даде задоволителен одговор.

Главните својства

Тип На Објект:
Безбол Капи
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
BS16
Шапка Големина:
една големина
Стил:
Новина
Бренд Име:
EWII
Рака Тип:
прилагодлив
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Безбол Капи
Глава Турнеја:
56-59cm
Рака Тип:
прилагодливи капа
Шапка Големина:
една големина
Пол:
Унисекс бил бејзбол капа
Одделот За Името:
Возрасни капи за мажи
Шаблон Тип:
Писмо Рамен Ретро капа
Материјал:
Полиестер
Стил:
новина капа мажите висок квалитет капи за мажите Отворено Спорт snapback Шапка
style2:
chapeu masculino gorras hombre sombreros hombre verano

Избор на купувачот