Убави девојки виолетова панделка наредени туту здолништа бебе 3layers розова tulle pettiskirts деца балет tutus танц здолништа 5pcs/многу
Ново

Убави девојки виолетова панделка наредени туту здолништа бебе 3layers розова tulle pettiskirts деца балет tutus танц здолништа

DEN 1195.20

Во форма достапна за нарачката


Девојки лента наредени Туту Здолништа Девојка Меки Tulle Tutus
1. Боја : како на сл покажа multicolor
2. Големина : просечна големина одговара за 2/7 години години
3, Материјал : Полиестер мека tulle
4. Пакување : 1 Парче 1 opp вреќа.
5 . Брза Испорака време
ANSWER : ___________________________ NOTE : U МОЖЕ ДА СЕ ИЗБЕРЕ БОИ КАКО U КАКО ДА СЕ ВО ЕДНА МНОГУ, САМО PLS ДА НИ КАЖЕТЕ НА ВАШИТЕ БОИ ИЛИ НИЕ ЌЕ СЕ МЕША НИВ ЗА U, БЛАГОДАРАМ МНОГУ.
Детали Слики : сите во парк сега

Други Стилови :
pls контактирајте со нас ако у имате било какви прашања, благодарам многу! : )
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
1. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел.
2. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 4 работни дена по приемот на вашата исплата.
3.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Превозот и предавање
1. EMS/DHL е нашата склопот на превозот метод. нејзините бесплатен превозот. Pls ве молиме имајте на ум : EMS обично треба 7 работни дена да пристигне во вашиот град . ако има било какви проблеми, ние ќе ги советува у однапред. благодарам u.
2. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
3.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР .
4.Комбинираат превозот.ние ќе направиме се комбинираат за испорака за вас за да ви помогне да заштедите на товар кога ќе го купите различни елементи, иако нашата веб-страница.толку долго како што можете да изберете истите се изразат компанија да ја испорача стоката за вас .ви благодариме
Политика За Враќање
Ако нешто не е во ред,pls контактирајте со нас на прво време,разговор на линија или e-mail во рок од 3 дена по пристигнувањето на стоката;Ако треба да се врати,тоа мора да биде направено во рок од 7 дена по пристигнувањето,и купувачот треба да бидат одговорни за испорака на плаќање. благодарам многу!
Белешки
1. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно.
2.Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
3.Следи прилагодувањата може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани и може да ја нарушат вистинските бои и големина.
Повратни информации

Главните својства

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
BAYIMAYEE
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
FT-TS05
боја:
multicolor
Големина:
1/7 years old
Возраст:
Доенче и дете
Стил:
tutus здолништа
No:
bebe
Пол:
Бебе Девојки
Пакет:
Торба
Местото на Оригиналот:
Кина
Материјал:
tulle

Избор на купувачот