2 парчиња пластични мраз scraper авто прозорец багра филм squeegee вода wiper Предните и задните шофершајбната рака Снег shovels заврши алатки 2A38
Ново

2 парчиња пластични мраз scraper авто прозорец багра филм squeegee вода wiper Предните и задните шофершајбната рака Снег shovels

DEN 155.00
DEN 171.84

Во форма достапна за нарачката


2 парчиња пластични мраз scraper за автомобили auto прозорец багра филм squeegee вода wiper Предните и задните шофершајбната рака Снег shovels 2 A38
Модел : 2 A38
Пакување, вклучувајќи : 2 парчиња
Производ : Неправилност squeegee
Материјал : ПП пластични
Големина : 9.8x7cm
Примена : Винил инсталирање алатки, градежни алатки, индустрија алатки,рекламата филм инсталирате..
Функција : Флексибилен, еко-пријателски, имаат големи залихи, може да снабдување на стока во краток период.

Главните својства

Материјал:
Пластични
Бренд Име:
ehdis
Тип:
squeegee
Големина на:
10X7cm
useage:
Винил филмот заврши алатки, градежни алатки, индустрија алатки
Живот:
4-5years
Модел:
2A38
пакување вклучувајќи:
2 парчиња

Избор на купувачот