YYW Нерѓосувачки Челик Привезоци,најголемиот Дел Накит, Крило Форма, blacken, 25x32x3.50mm, Дупка:Прибл 5x10mm, кои се Продаваат од Страна на PC
Ново

YYW Нерѓосувачки Челик Привезоци,најголемиот Дел Накит, Крило Форма, blacken, 25x32x3.50mm, Дупка:Прибл 5x10mm, кои се Продаваат

DEN 118.00
DEN 168.96

Во форма достапна за нарачката


W elcome на нашата online продавница
Нерѓосувачки Челик Привезоци,најголемиот Дел Накит, Крило Форма, blacken, 25x32x3.50mm, Дупка : Прибл 5x10mm, кои се Продаваат од Страна на PC
Како да се плати за цел
Пакување
Превозот
Сите наредби обично може да се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по испративме на вашата исплата и потоа го понуди на следење на NO.
Цел $15 Бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани, Воздух Mail, E-спакувани итн.
Цел > $200 Бесплатен превозот од UPS-от, DHL, EMS, итн.
Превозот Метод
Земји и Региони
Превозот Време
Кина Пост Воздухопловната
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
30-60 дена
E-пакет
САД, руската, Украина
20-40 работни дена
DHL,UPS-ОТ,EMS
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
5-15 дена
Наплата
Повратни Информации & Награда
Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Со вашата поддршка, ние ќе го направи подобро !
Нашиот Магацин

Главните својства

Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
16101911591
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Животните
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на купувачот