92A Назабена Опрема Modulus 0.5 Пластични Опрема Моторни Монтирање 9 Заб 2mm Тесни Опрема Тркала
Ново

92A Назабена Опрема Modulus 0.5 Пластични Опрема Моторни Монтирање 9 Заб 2mm Тесни Опрема Тркала

DEN 383.52

Во форма достапна за нарачката


Модел : 92 A
Модул : 0.5 M
Заби : 9
Погоден вратило / бленда : 2mm (тесни)
Дијаметар : 5.5 мм
Дебелината од 5 mm
Материјал : увезени заштита на животната средина ПОМ материјал
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Answer : ___________________________ Note : ова е купувачот се покаже. производот што го купуваат не се вклучени моторот.

Главните својства

Материјал:
Пластични
Забот Профил:
Се Покрене Опрема
Обликот:
Цилиндрични Опрема
Број На Модел На:
92A
Обработка:
Леене
Standard or Nonstandard:
Стандард
Притисок Агол:
нема тест
Ветер:
Десната Рака
Производот Категорија:
Играчка пластични делови
Играчка Категорија:
Електрични Играчки

Избор на купувачот