1SET Трудови Stapling Blue Пластика Главен Смена Спојувач за 26/6 Staples
Ново

1SET Трудови Stapling Blue Пластика Главен Смена Спојувач за 26/6 Staples

DEN 575.52

Во форма достапна за нарачката

1 SET Трудови Stapling Blue Пластика Главен Смена Спојувач за 26/6 Staples Секој обид за 1 buc!!!! Име на производ Спојувач Сет Материјал Метал, Пластика Компатибилен Staples 26/6 Сина Боја, Сребрен Тон Спојувач Големина 13 х 3 х 4.5 cm (L*W*H) Главен Смена Големина 5.5 x 3 x 4cm (L*W*H)

Главните својства

моќност:
упатство
Број На Модел На:
26/6
Димензии:
13 х 3 х 4.5 cm 5.5 x 3 x 4cm
Тежина:
0.22
Главен Големина:
26/6
Тип:
Стандард Спојувач
Бренд Име:
oze19921102
Големина:
Normal
Материјал:
Пластични

Избор на купувачот