Heine Нови пристигнување mummy торба пелена торба голема големина tote бебе кеси за мајка bowknot tote мајка кеси bolsas де bebe став ла мама
Ново

Heine Нови пристигнување mummy торба пелена торба голема големина tote бебе кеси за мајка bowknot tote мајка кеси bolsas де bebe

DEN 877.00
DEN 1096.32

Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Heine Нови пристигнување mummy торба пелена торба голема големина tote бебе кеси за мајка bowknot tote мајка кеси bolsas де bebe став ла мама
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните својства

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Големина:
(20cm
Стил:
Hobos
Бренд Име:
heine
Објектот Должина:
27cm
Број На Модел На:
ТОЈ-H10130 ТОЈ-H10131 ТОЈ-H132
Објектот Висина:
26cm
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Dot
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Објектот Ширина:
13cm
Објектот Тежина:
0.25kg

Избор на купувачот