S32T-SVZCR16,внатрешни Вртење Алатка Фабрика Места, На Пенливата,здодевни Бар,cnc,машина,со една фабрика во Штекер
Ново

S32T-SVZCR16,внатрешни Вртење Алатка Фабрика Места, На Пенливата,здодевни Бар,cnc,машина,со една фабрика во Штекер

DEN 849.60

Во форма достапна за нарачката


1. Совршен обработка ефект.
2. Совршена површина.
3. Висока затегнувачка цврстина и анти триење заврши.
4. Спецификација и прецизноста се целосно во согласност со ИСО стандард. 5. се применуваат во Вртење и се Соочува со работа.
6. Повеќе други Струг Алатки се произведуваат во нашата фабрика, како што се Здодевни алатка носителот, Grooving алатка носителот,провира алатка носителот

Главните својства

Материјал:
ХСС
Број На Модел На:
S32T-SVZCR16
Употреба:
внатрешни вртење алатка
Тврдост:
45-48
Обложување:
црн финиш
Бренд Име:
OYYU
Вметнување:
не вклучувајќи
Боја:
Црна
Агол:
91 степени

Избор на купувачот