2.3 mm+10Pcs 0.5-3.2 mm Микро Пресврт Рака Вежба за Полнење Чак Електрични Вежба Малку Collet
Ново

2.3 mm+10Pcs 0.5-3.2 mm Микро Пресврт Рака Вежба за Полнење Чак Електрични Вежба Малку Collet

DEN 92.00
DEN 110.88

Во форма достапна за нарачката


100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Месинг Боја : Жолта Опис Вежба чак исти со моторни окно : 2.3 mm potional Дијаметар : 8mm Должина : 28mm Вежба Collet Големина(10 Pcs) : секој еден од 0,5 мм/0.8 mm/1.0 mm/1.2 mm/1.5 mm/1.8 mm/2.0 mm/2.4 mm/3.0 mm/3.2 милиметри Кол : 11pcs answer : ___________________________ Note : : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
2.3 mm+10 КОМПЈУТЕРИ 0.5-3.2 mm Микро Пресврт Рака Вежба за Полнење Чак Електрични Вежба Малку Collet

Главните својства

Број На Модел На:
1A10010
DIY Материјали:
Дрво
Должина:
28mm
Бренд Име:
OOTDTY
is_customized:
Yes
Материјал:
Други
Тип:
Центар Вежба Малку
Употреба:
За Дупчење Дрво

Избор на купувачот