LPHZQH мода цртан филм куче ѓердан Boho Чи Basenji terrier ѓердан pendant ѓердан Жените јаки Накит Божиќ подарок панк
Ново

LPHZQH мода цртан филм куче ѓердан Boho Чи Basenji terrier ѓердан pendant ѓердан Жените јаки Накит Божиќ подарок панк

DEN 536.00
DEN 1051.20

Во форма достапна за нарачката


добредојдовте на нашата продавница
производот се покаже ,едноставен, но вистински !

Главните својства

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
35*18mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
032
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LPHZQH
Функција:
Убавина

Избор на купувачот