500PCS din916 m2x6 м2*6 grade12.9 Ален Главата Хексадецимален Socket Set Завртка Копачка Завртка со чаша точка
Ново

500PCS din916 m2x6 м2*6 grade12.9 Ален Главата Хексадецимален Socket Set Завртка Копачка Завртка со чаша точка

DEN 333.00
DEN 378.24

Во форма достапна за нарачката

500 PCS DIN916 Нерѓосувачки Челик Ален Главата Штекер Хексадецимален Поставите Копачка Завртка Асортиман Првенство Точка
ГОЛЕМИНА : M2x6

Главните својства

Завртка Тип:
Поставете Завртки
Глава Стил:
Хексадецимален
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
500-799Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M2x6
Бренд Име:
ZFhong
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот