RunBird Мода Гроздобер Прекумерно Мачка Око, очила за сонце Жените Бренд Дизајнер Сонце Очила Женски Ретро Голема Рамка Дами Eyewear 450R
Ново

RunBird Мода Гроздобер Прекумерно Мачка Око, очила за сонце Жените Бренд Дизајнер Сонце Очила Женски Ретро Голема Рамка Дами

DEN 294.00
DEN 534.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Висина:
63MM
Леќа Ширина:
64mm
Бренд Име:
runbird
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Стил:
Мачка Очи
Број На Модел На:
450R
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,од Тебе
Рамка Материјал:
Пластични
погоден за лицето форма:
тркалезно лице, долго лицето, Плоштад лицето на, овален облик на лице
Видлив перспектива го оценувате:
Во 99%
промоција:
На Промоцијата Топла Продажба Супер Се Справи Викенд Се Справи Бесплатен Превозот
очила за сонце стил:
Моден Гроздобер Ретро Стил Сонце Очила, Елегантен Стил
За Родови/Возрасти:
Мажи & Жени Момчиња & Девојки Младите Мажи & Жени Masculino Feminino
Употреба Предмет:
Возење, Забава, На Патување,На Шопинг

Избор на купувачот