10pcs/Многу 601665 3.7 V 500mAh Батерија li Полимер Li-ion Батерија За tachograph DVR Говорникот Играчки гласовен снимач пенкало 061665
Ново

10pcs/Многу 601665 3.7 V 500mAh Батерија li Полимер Li-ion Батерија За tachograph DVR Говорникот Играчки гласовен снимач пенкало

DEN 2399.52

Во форма достапна за нарачката


Модел : ЕЛ - 601665
Димензија : Дебелина(± 0.5)x Width(± 0.5)x Length(± 2)(mm)
6.0×16×65
Номиналниот Напон : 3.7 V
Капацитет : 500m Ah
Околу Тежина : 10g
Циклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирање
Изградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштита
Одговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3/MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Е-книга,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,
Играчки ,Дизајнирање на проекти и др
Мало пакетот вклучува : 10 x батерија
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликот
ние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит време
Нарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.
ние не сме одговорни за undelivered адреса. За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презиме
превозот време зависи од ефикасноста на вашиот локален поштата aind на царинската управа. Ако не примите објект во рок од 30 дена (4 недели),ве молиме контактирајте ме.
Следново е превозот време референца за некои земји.
САД/Канада/Австралија околу 15 работни дена
Западна Европа (со исклучок на Франција, Шпанија и Италија) околу 15 работни дена
Франција, Шпанија околу 15 работни дена
Италија околу 21 дена
Јужна Америка со околу 28 дена
Врати се прифатливи во рок од 14 дена по купувачот примените објектот.
Врати објектот треба да биде во оригинална состојба.
Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас со превозот надомест платен.
Ако објектот неисправни по приемот, pls контакт со докажување на фотографии ние ќе ви испратиме нова или ви вратат парите во ваша корист.

Главните својства

Големина:
Prismatic
Тип:
Li-полимер
Бренд Име:
Easylander
Број На Модел На:
601665
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
10pcs/многу
Номиналниот Капацитет:
500mAh

Избор на купувачот