40mm Parnis црна dial GMT Sapphire стакло Керамичка рамки на автоматско mens види 688
Ново

40mm Parnis црна dial GMT Sapphire стакло Керамичка рамки на автоматско mens види 688

DEN 4416.00
DEN 5520.00

Во форма достапна за нарачката


Опис
Движење : Automatic (авто-ликвидација) движење Бирање : црна бирате со зелена светлечки знаци Случај дијаметар : 40mm
Случај дебелина : 15mm Случај Материјал : Цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај 30 m отпорност на вода
Рака на : Нерѓосувачки челик белегзија со deployant стил затворач Стакло : Сафир кристал Превозот 1. Објектот ќе биде објавено во рок од 1 дена по плаќањето е завршено или БРИШАТ. И ние ќе го следат вашата адреса САМО. 2. Време на испорака трае приближно. сите наши предмети shiped од хонгконг пост со песна бројот) сад : 7-15 работни дена B) Европа : 10-25 работни дена. В) Други земји : не повеќе од 20-30 работни дена доби
ако сакате брза испорака
EMS(3-12 работен ден),ќе треба да додадете $15
DHL(2-9 работен ден),ќе треба да додадете $25
Плаќање
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам
Контактирајте со НАС, ние ќе се обезбеди ЦЕЛОСНА Наплата или Размена на услуги. Само за погрешна предмети. Ве молиме контактирајте со нас да се вратат или размена во рок од 14 дена по добивање на објектот. Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции и ПОЗИТИВНА ОЦЕНКА со 5-ѕвездички. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе ви помогнат да се реши било кое прашање за вас - Повратни информации ќе бидат оставени за секој купувач кој заврши трансакцијата и остави позитивни повратни информации до нас Вашето задоволство е наша цел, ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! Ве молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. ви благодариме за потрага и biding!

Главните својства

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Број На Модел На:
PA381HA
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бренд Име:
Parnis
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Стил:
Се облекуваат
Dial Дијаметар:
40mm
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
20cm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Пол:
Мажи
Движење:
Автоматско Само-Ветрот

Избор на купувачот