Оригиналните 9 инчен Таблет КОМПЈУТЕР со LCD дисплеј L900HB50-002 LCD Екран Digitizer Сензор Замена 1024*600 Бесплатен Превозот
Ново

Оригиналните 9 инчен Таблет КОМПЈУТЕР со LCD дисплеј L900HB50-002 LCD Екран Digitizer Сензор Замена 1024*600 Бесплатен Превозот

DEN 852.00
DEN 1152.00

Во форма достапна за нарачката


1___

Главните својства

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
L900HB50-002
Бренд Име:
htytech
верзија:
истата слика

Избор на купувачот